Price MADAME HUMANITÉ – 2015

 

 

  • Kateřina Dokoupilová ZUŠ Trnkova

  • Tatiana Tsapurak Ukraine

  • Alena Dlhá Slovensko

  • Iva Hulíková ZUŠ Velešín

  • RADOMÍRA KUBÁNÍKOVÁ ZUŠ Němčice nad Hanou

  • Salman Nawati Palestina

  • ZUŠ PLZEŇ

  • ZUŠ Eduarda Marhuly

  • MIROSLAV BELLAN slovensko

  • AL-ISTIGLAL DANCING GROUP – PALESTINA

 

 

Maxík Divíšek

BUBÁCI

 

Academy of Fine Arts in Cracow

 

Iuliia Tsapurak

 

Children´s atr shool named after

Yaroslav Pstraka in Kolomyia

 

Yulia Hulik

Oleg Boychuk

Olga Poznik

 

ZUŠ Myjava

 

Simona Koníková

Tomáš Vojtek

Stefania Buchtová

Nikoleta Bačová

 

ZUŠ Trnkova

 

Filip Novák

Alice Kolouchová

Marie Bojanovská

Klára Losová

 

ZUŠ Rimavská Sobota

 

Magdaléna Dobrácká

Marek Tengler

Máté Antal

Simona Szaboová

Michaela Baštáková

 

ZUŠ Pardubice

 

Jakub Němec

David Kubizňák

David Theodor Nimrichtr

Erik Černohous

Nikol Krpálková

 

ZUŠ Velešín

 

Václav Tošer

Jan Bárta

Samuel Balek

Jan Rouha

 

ZUŠ Němčice nad Hanou

 

Kryštof Suchoň

Eva Dvořáková

Hynek Přecechtěl

Jan Mucha

Anna Přecechtělová

 

Markétka Srbová

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZUŠ Šumperk

 

Marek Vácha

Nikol Cikrytová

Barbora Mrázková

 

Agáta Řičánková

 

MŠ a ZŠ Divina

 

Sabína Sekáčová

Branislav Hajný

Zuzana Malíčková

Dávid Kolenčiak

Betka Martošová

 

ZUŠ Mnichovo Hradiště

 

Sára Syslová

Eliška Plíhalová

Vendula Stehlíková

Jakub Zahrádka

 

ZUŠ Fantázia

 

Filip Gradzilla

Micheala Jurčová

Sofia Surmiková

Sára Jurčová

 

ZUŠ Ratibořická

 

Anastasija Reha

Aydan Isa Dilyara

Ella Klampflová

Natálie Molnárová

Hana Vajsejtlová

 

Qattan Centre for the Child

Gaza, Palestine

 

Fahed Shehab

Shahd Khilla

Sarah Al-Sagga

Neven Al-Khozondar

Mohammed Daloul

 

ZUŠ Gelnica

 

Tereza Hradiská

Veronika Kakalejová

 

ZUŠ PLZEŇ

 

Michal Ptáček

Vojtěch Štajer

Le Thanh Qui

Eliška Kizmanová

Johanka Žáková

Robin Tengler

Linda Popovská

Antonín Výška

 

ZUŠ, Terezie Brzkové

 

Michaela Nemethová

Michal Vyzrál

 

Výtvarná dílna PALETKA

 

Tereza Hejlová

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZŠ a ZUŠ Zliv

 

Jan Mojka 16 let

 

ZŠ Stoliňská

 

Natálie Spilková

Kristýna Kutalová

Tereza Kvasničková

Marie Völflová

Ella Prunerová

 

ZUŠ Hradec Králové

 

Beáta Rážová

Erik Řehůřek

Radim Kunart

 

ZUŠ E. Marhuly

 

Jan Uher

Bára Kaliská

Kristýna Hurníková

 

Gymnázium Pierra de Coubertina

 

Tereza Přibilíková

 

 

Klement Šacher

 

 

Tereza Pacalová

 

 

Gymnázium Postupická

 

František Koláček

Adriana Niziolová

Tereza Hallerová

 

Gymnázium Ostrov

 

Barbora Šejvlová

Fatima Eldarušová

Ester Štěpánková

 

Gymnázium Budějovická

 

Alžběta Marková

Radka Opltová

Anna Peřinová

Tereza (Tra Vy) Nguyen

 

VOŠON a SPŠO

 

Natalie Akkadová

Klára Marie Bláhová

Denisa Bontempo

 

ZUŠ PLZEŇ

 

Linda Kučerová

Eliška Bursová

Julie Hrubá

Markéta Hlásková